Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rezygnacja z budowy funkcjonalności 500+ w ramach PUMA

ZETO SOFTWARE pragnie poinformować, że rezygnuje z budowy funkcjonalności w ramach PUMA do obsługi świadczeń wychowawczych rządowego programu Rodzina 500 Plus, ponieważ:

- mimo podjętych działań z naszej strony nie uzyskaliśmy dostępu do dokumentacji technicznej dotyczącej zakresu homologacji obsługi świadczeń (otrzymali ją wyłącznie ci dostawcy, którzy aktualnie posiadają homologację na świadczenia rodzinne, a MPiPS planuje podanie jej do publicznej wiadomości dopiero pod koniec marca),

- dostawcy oprogramowania są zobowiązani udostępnić do 23 marca b.r. homologowane systemy wspierające program Rodzina 500 Plus wszystkich urzędom, głównie MOPS, GOPS, aktualnie obsługującym program świadczeń rodzinnych,

- zakres prac i wymagany termin dostarczenia gotowego rozwiązania informatycznego do obsługi świadczeń wychowawczych rządowego programu Rodzina 500 Plus nie daje nam możliwości przygotowania oprogramowania spełniającego wszystkie wytyczne prawne we właściwym czasie.

 

W związku z powyższym, z przyczyn obiektywnych i od nas niezależnych, przepraszamy za ewentualne utrudnienia spowodowane rezygnacją z wcześniej zapowiadanego przedsięwzięcia.