Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Spotkanie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Centralnego Ośrodka Informatyki

W dniu 23 lipca 2014r. wzięliśmy udział w spotkaniu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Centralnego Ośrodka Informatyki z producentami dostarczającymi oprogramowanie wspierające pracę urzędów w zakresie ewidencji ludności oraz aktów stanu cywilnego. Jednocześnie informujemy, że obecnie staramy się o dostęp do środowiska testowego Systemu Rejestrów Państwowych zgodnie z procedurą określoną przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i udostępnioną 23.07.2014r., w celu integracji systemu PUMA z rejestrami państwowymi. Jest to niezbędne z punktu widzenia dalszych prac w kierunku opracowania dokładnego zakresu współpracy naszego systemu z systemem ŹRÓDŁO.

 

Przypominamy, że informacje związane z zakresem możliwego współdziałania Aplikacji Wspierających (system PUMA) z Systemem Rejestrów Państwowych oraz systemem ŹRÓDŁO wytwarzanymi/dostarczanymi w ramach projektu pl.ID dostępne są na stronie internetowej http://obywatel.gov.pl/aplikacje-urzednik