Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Moduł dodatki mieszkaniowe rozbudowany o obsługę dodatków energetycznych - PUMA 03.340

Informujmy, że w wersji systemu PUMA oznaczonej numerem 03.340 moduł "Dodatki mieszkaniowe" został rozbudowany o obsługę dodatków energetycznych.

Ustawa z dnia 26 lipca 2013 r. o zmianie ustawy – Prawo energetyczne oraz niektórych innych ustaw (Dz. U z 2013 r. poz. 984, art. 3, pkt 13c) określa, że osobom otrzymującym dodatek mieszkaniowy (odbiorcy wrażliwi) od 1 stycznia 2014r. przysługuje zryczałtowany dodatek energetyczny. 

W kolejnej wersji systemu PUMA zostania dodana obsługa statystyk związanych z tym obszarem w tym m.in. statystyka złożonych wniosków, decyzji, wypłaconych dodatków.

Pragniemy podkreślić, że nowa funkcjonalność jest dostępna nieodpłatnie dla Klientów posiadających aktualną opieką autorską nad modułem "Dodatki mieszkaniowe". W związku z tym nie jest wymagane podpisywanie żadnych dodatkowych aneksów do istniejących umów, a także nie ma konieczności dodatkowego aktywowana nowych funkcjonalności.

W celu zapoznania się z zakresem oraz sposobem obsługi nowych funkcjonalności prosimy o zapoznanie się z dokumentacją użytkownika dołączoną do wersji systemu PUMA 03.340.

Dodatkowo chcielibyśmy poinformować, że w lipcu i sierpniu będziecie mieli Państwo możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach z obsługi dodatków energetycznych w systemie PUMA. Szczegółowy termin zostanie wkrótce Państwu wkrótce przekazany.