Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

ZETO Olsztyn w Świętokrzyskiem

25 września 2013 roku w Sali Kameralnej Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach nastąpiło uroczyste podpisanie  umowy na wykonanie głównego zadania   pn. „Zakup i wdrożenie Systemów Dziedzinowych (SD i EOD) wraz z dostawą sprzętu komputerowego” w ramach  Projektu „e-Świętokrzyskie Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JST”. Zamawiającym jest samorząd województwa świętokrzyskiego, działający w imieniu ponad 100 urzędów administracji publicznej różnych szczebli (gminy, powiaty), natomiast Wykonawcą - konsorcjum firm, którego liderem jest Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej w Olsztynie Sp. z o.o. a członkiem - Unizeto Technologies S.A. z siedzibą w Szczecinie. Celem przedsięwzięcia jest stworzenie nowoczesnego systemu informatycznego wspomagającego zarządzanie jednostkami samorządowymi wraz z Elektronicznym Systemem Obiegu Dokumentów Łączna wartość oferty: 17 343 000,00 brutto.

 

Powierzenie ZETO Olsztyn realizacji tak odpowiedzialnego zadania to ogromne wyróżnienie, zaszczyt ale także docenienie bogatego doświadczenia  w zakresie wprowadzania nowoczesnych technik zarządzania i obsługi klienta w urzędach gmin, powiatów, dostosowywania ich do standardów rozwoju e-administracji w Polsce i Europie. W chwili obecnej ok. 10% jst w Polsce wykorzystuje oprogramowanie wyprodukowane w naszej firmie

 

Mamy doświadczenie w realizacji projektów obejmujących bardzo duży obszar, jak np. „Wrota Warmii i Mazur(WWIM) – elektroniczna platforma funkcjonowania administracji publicznej i świadczenia usług publicznych realizowany w województwie warmińsko mazurskim” (ponad 82% wszystkich samorządów) . Było to pierwsze w Polsce przedsięwzięcie dotyczące informatyzacji jednostek samorządu terytorialnego zrealizowane tak wielką skalę. Mimo że ostatnie usługi gwarancyjne w ramach projektu wykonano w 2012 r. ponad 90% byłych beneficjentów nadal jest klientami ZETO Olsztyn (podpisane umowy na kontynuację). 

Dzięki naszemu wsparciu urzędy administracji publicznej województwa świętokrzyskiego zostaną wyposażone w najnowocześniejsze narzędzia informatyczne, by w znaczącym stopniu poprawić jakość i szybkość usług świadczonych na rzecz środowiska lokalnego.